Connect with us

Pozostałe

Oblicz ratę leasingu auta w prostych krokach

Published

on

Planując nabycie nowego auta, kluczową kwestią jest dostosowanie finansowania do indywidualnych potrzeb. Volkswagen Financial Services oferuje nie tylko szeroki wachlarz produktów, ale także udogodnienia, które pozwalają dostosować ratę leasingu do firmowego lub domowego budżetu. W tym artykule dowiesz się, jak skorzystać z kalkulatora leasingu auta i dostosować ratę finansowania w kilku prostych krokach.

Jak działa kalkulator leasingu ?

Podstawowym krokiem w dostosowaniu raty leasingu auta do swoich potrzeb jest skorzystanie z kalkulatora leasingu samochodu. Dostępny online, pozwala on na łatwe i szybkie obliczenie miesięcznej raty, biorąc pod uwagę kluczowe parametry umowy leasingowej.

Po pierwsze, określ, na ile miesięcy chcesz zawrzeć umowę leasingową. Długość umowy może wpływać na wysokość raty, dlatego ważne jest dostosowanie tego parametru do swoich preferencji i planów finansowych.

Następnie określ, jaką opłatę wstępną jesteś w stanie wnieść opłatę wstępną. Wysokość tej opłaty wpływa bezpośrednio na wysokość raty leasingowej. Warto zaznaczyć, że opłata wstępna nie jest obowiązkowa, ale im jest ona wyższa to przy takich samych pozostałych parametrach umowy rata się obniży.

Kolejnym krokiem jest określenie szacunkowego przebiegu rocznego. Parametr ten ma istotne znaczenie dla kalkulacji raty, zwłaszcza jeśli zależy Ci na elastyczności w korzystaniu z samochodu.

Dzięki kalkulatorowi leasingu auta masz możliwość operowania parametrami i eksperymentowania z różnymi scenariuszami. Możesz dostosować umowę do swoich aktualnych potrzeb finansowych, testując różne opcje i analizując wpływ zmian na wysokość raty i dopasować ratę i leasing do swoich potrzeb.

Produkty finansowe

Dodatkowym udogodnieniem jest skorzystanie z konfiguratora dostępnego na stronie Kalkulator.vwfs.pl . Tam możesz wybrać interesującą Cię ofertę finansową, dowiedzieć się więcej o produktach oraz porównać warunki dostępne dla różnych modeli i wariantów finansowania. Dostępne są dwie wersje leasing – KLASYCZNY i JAK ABONAMENT. Wejdź na stronie i sprawdź różnice.

Sprawdź też  Ozonowanie samochodu - dlaczego warto i jak to zrobić?

Warto korzystać z dostępnych narzędzi i udogodnień, aby skrojone na miarę finansowanie było nie tylko dostępne, ale także korzystne. Kalkulatory leasingu auta i kredytu samochodowego to narzędzia, które pozwalają dostosować ją do swoich potrzeb. Z Volkswagen Financial Services możesz być pewien, że Twoje finansowanie będzie równie elastyczne, co nowy samochód, który planujesz nabyć. Jesteśmy numerem 1 w finansowaniu samochodów osobowych i małych flot.

Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

Treść promocyjna

Popularne